DuoMatik 3 Su Yumuşatma , Kireç önleme cihazı

Stok Durumu: 2-3 Gün
Ürün Kodu: W00002030

Hızlı Bİr Bakış

Winterhalter DuoMatik 3 Su Hazırlama CihazıWinterhalter su hazırlama sistemi yumuşatmadan kısmi demineralizasyona, tam demineralizasyona ve ters osmoza kadar tüm kalite derecelerini kapsar. İster silmek ile uğraşmadan bardaklarınızın parıldamasını ve...
+

Winterhalter DuoMatik 3 Su Hazırlama Cihazı


Winterhalter su hazırlama sistemi yumuşatmadan kısmi demineralizasyona, tam demineralizasyona ve ters osmoza kadar tüm kalite derecelerini kapsar. İster silmek ile uğraşmadan bardaklarınızın parıldamasını ve çatal-kaşık-bıçak takımlarınızın ışıldamasını arzu edin, isterseniz önceliğiniz bulaşık makinenizin değerinin korunması olsun, hiç fark etmez; her türlü ihtiyacınıza cevap verebiliriz.


İşletmenize mükemmel uyum sağlayan bir su hazırlama sistemi kullanmanız için pek çok geçerli sebep var: Bulaşık makinesi sürekli işlevsel kalır, kullanım ömrü uzar, arıza, yatırım ve servis maliyetleri düşer. Deterjan ve parlatıcılar etkilerini en iyi şekilde ortaya koyar ve daha düşük tüketimle daha iyi bir yıkama sonucu sağlar. Üzerinde kir ve bakterilerin birikebileceği kireç artıkları ortadan kalkar.


TEKNİK ÖZELLİKLER

MarkaWinterhalter
10°GH'dE GÜÇ30 lt/dk (kesintisiz işlem)
Gerekli atık su tahliyesiKirli su bağlantısı
Elektrik bağlantısıgerekli değil
Önerildiği/kullanılabildiği modellerPT serisi, GS 600 serisi/UF serisi, STR, MT serisi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.