DeLonghi Caffé Corso ESAM 2600

CRF Teknolojisi CRF Teknolojisi ile Magnifica, kompakt ve tüpsüz bir sisteme sahiptir. Çekirdekler anlık olarak öğütüldüğünden kahveniz her zaman ideal sıcaklıklığa ve mükemmel aromaya sahip ol..

DeLonghi ECODECALK 500ML Temizleme Sıvısı

Bitkisel ve doğal bir karışım olan Eco-Decalk etkili bir kireç önleyicidir. Laktik asit temelli bir solüsyon olup çevreye etkisi çok düşüktür. Makinenizin kullanım ömrünü uzatacak d..

DeLonghi PRİMADONNA EXCLUSİVE ESAM 6900.M

De’Longhi patentli  ‘LatteCrema ‘sistemi ile mükemmel Espresso, Americano, Cappuccino, Caffè Latte, Latte Macchiato ve diğer sütlü kahve çeşitleri yapımına uygun Renkli, TFT ekran ve..

DeLonghi PRİMADONNA S ECAM 28.465.M

De’Longhi patentli  ‘Latte Crema ‘sistemi ile mükemmel Espresso, Cappuccino, Caffè Latte, Latte Macchiato ve diğer sütlü kahve çeşitleri yapımına uygun Tek tuşla Espresso,  Capp..

Delonghi Su Filtresi DLS C002

Kireç oluşumunu önleyerek kahve makinesinin performansını ve verimliliğini arttırır. Suyu temizleyerek daha iyi bir kahve deneyimi sunar orijinal kahve aromasının korunmasını sağlar. ..

DeLonghi SÜT TEMİZLEME SOLÜSYONU SER3013

BÜTÜN PARÇALARI KORUR Bütün hassas parçaları temizlemede kullanılabilir, daha uzun süreli hijyen sağlar. TEMİZLER VE YAĞLARI ÇIKARIR Süt ile temas eden bütün parçaları temizler ve yağda..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)