DeLonghi Caffé Corso ESAM 2600

CRF Teknolojisi CRF Teknolojisi ile Magnifica, kompakt ve tüpsüz bir sisteme sahiptir. Çekirdekler anlık olarak öğütüldüğünden kahveniz her zaman ideal sıcaklıklığa ve mükemmel aromaya sahip ol..

DeLonghi PRİMADONNA EXCLUSİVE ESAM 6900.M

De’Longhi patentli  ‘LatteCrema ‘sistemi ile mükemmel Espresso, Americano, Cappuccino, Caffè Latte, Latte Macchiato ve diğer sütlü kahve çeşitleri yapımına uygun Renkli, TFT ekran ve..

DeLonghi PRİMADONNA S ECAM 28.465.M

De’Longhi patentli  ‘Latte Crema ‘sistemi ile mükemmel Espresso, Cappuccino, Caffè Latte, Latte Macchiato ve diğer sütlü kahve çeşitleri yapımına uygun Tek tuşla Espresso,  Capp..

Espresso Cappuccino Makinesi

Teknik özellikler BAR-Q 2 Gruplu: Infizyon pistonlu Pirinç gruplar, dâhili kazan tahliye, üçlü rezistans, yüksek performanslı pompa,elektromekanik emniyet sistemler, Pleksiglass üst korkul..

Espresso Cappuccino Makinesi, Brawi Talya

  TALYA ELD 2 Gruplu: Infizyon pistonlu Pirinç gruplar, dâhili kazan tahliye, üçlü rezistans, yüksek performanslı pompa,elektromekanik emniyet sistemler, Pleksiglass üst korkuluk. ..

FRANKE A200 ÇEKİRDEK KAHVE MAKİNESİ

Franke A200  en kaliteli, iyi inşa Ticari kahve makinesi olduğunu. A200 bileşenleri, en iyi keyfi sağlamak için birlikte sorunsuz bir şekilde çalışır. Her ayrıntı, Franke gelişt..

FRANKE Flair

  Demlenmiş kahve yok hayır Cappuccino Evet Buhar ..

Melitta Caffeo Bistro Espresso Makinesi

Her Melitta ® CAFFEO ® Series kendi özellikleri vardır. Aşağıdaki tablo hızla farklılıkları anlamanıza yardımcı olur. Özellik CAFFEO ® Bistro-..

Melitta Caffeo CI Gümüş Tam otomatik

Melitta'dan yeni Caffeo CI Tam otomatik Kahve Makinesi     CAFFEO CI Tek dokunuşla 2 fincan veya 1 fincan kahve (Espresso, Café Crème, Cappuccino and Latte Macchiato,Sı..

Melitta Caffeo CI Siyah Tam otomatik

Melitta'dan yeni Caffeo CI Tam otomatik Kahve Makinesi     CAFFEO CI Tek dokunuşla 2 fincan veya 1 fincan kahve (Espresso, Café Crème, Cappuccino and Latte Macchiato,Sı..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)